\


 Monday, May 5, 2008
GSM Net Monitor a WiFi profily mají vlastní stránky

Freewarové aplikace GSM Net Monitor a WiFi profily mají (už přibližně měsíc) své vlastní stránky, aby informace o nich nezůstaly utopeny pouze ve spotech na blogu a já jsem se zbavil dotazů na ICQ (nebo v to alespoň naivně doufám, než celé ICQ pošlu na hnojiště dějin=> na hnojišti končí produkty, které si nezaslouží místo na ordinérním smetišti dějin a mezi ně paskvil zvaný ICQ v posledních  letech beze všech pochybností patří) , kde se dá stáhnout poslední verze nebo kde je možné o aplikacích diskutovat.

WiFi profily

GSM Net Monitor

BTW: Ani úpěnlivé prosby o přidání nějaké takové nebo onaké funkcionality do programů nezrychlí vývoj aplikací, protože aplikace jsou hračky vyvinuté jen jako vedlejší efekt komerční aplikace (GSM Net Monitor), anebo mi přišlo jednodušší napsat WiFi profily, než stále dokola ručně Petře (manželce) nastavovat PDA.

Pro mé účely jsou aplikace plně funkční a práce na nich pokračuje jen ve volném čase. Žádné prosby ani hrozby vývoj neurychlí. Vývoj bude rychlejší, když použijete magické Paypal tlačítko Donate na této stránce, případně na moji adresu přímo zašlete láhev ostřejšího pití (Johnie Walker, Four Roses, Tulamore Dew), nebo nějaké výborné víno (Pálava - výběr z hroznů, Tokajske víno, Archivní Modrý Portugal, Chardonnay, Rulandské modré, Rulandské šedé ...). :-DMonday, May 5, 2008 4:19:48 PM (Central Europe Standard Time, UTC+01:00)       
Comments [2]  Mobilitky | Net Monitor | Wifi Profiles Windows Mobile


Monday, May 5, 2008 5:27:19 PM (Central Europe Standard Time, UTC+01:00)
Ostřejší pití je třeba Tabasco ;-)

Ze jmenovaného snad jedině zlatý, lépe však modrý Honza Chodec. Černý a červený, stejně jako Four Roses a Tulamore Dew - to je tak na proplachování děravého zubu. To se pak nemůžeme divit, že Ti to moc nejde, když piješ takový pa-to-ky. lol
Monday, May 5, 2008 5:44:08 PM (Central Europe Standard Time, UTC+01:00)
Zdenek: Ja jsem si rikal, ze jsem skromny a jsem rad, zes dokonce potvrdil vedlejsi zdravotni ucinky mnou vyzadovanych leku, takze nemusim mit obavy, ze se na me vrhne nejaky stoprocentne bio-clen paramilitaristicke jednotky z uderne ligy pro zdravejsi zivot, co zrovna dobuzerovala kuraky a hleda novy cil, kteremu zase zlepsi zivot.

Za rocni zasobu zlatych a modrych Johnie Walkeru by byl i MAC spoofing, jak kdosi parkrat poptaval. :) Az se zbavis Trea, treba te to bude motivovat. :)

Comments are closed.