\


 Monday, September 20, 2004
Česká .Net Developer Group nabírá dech

Jak už psal Michal, dneska se uskutečnilo první setkání české .Net Developer Group. K jeho postřehům bych jen dodal, že mě jakožto skeptika, co se týče úspěšnosti pořádání kolektivních akcí pod egidou velkých společností jako je Microsoft, příjemně překvapil počet účastníků, a hlavně to, že většina z nich nebyla všemu pasivně přitakávající zasmušilou většinou, která vévodí většině oficiálních seminářů a přednášek, ale že se se (skoro) všichni podíleli na vytváření programu dalších setkání.

Jestliže tedy nechcete potkávat své kolegy jen ve virtuálním prostoru internetu a nejste naprostí asociálové opevňující se s hysterickými vzlyky ve svém domě i při zmínce o návštěvě blízkého příbuzného, tak přijďte na další setkání, které se bude konat přibližně za měsíc a jehož tématem je bezpečnost v .Net Frameworku. O bezpečnosti bude přednášet Honza Šeda.

Honzovi Šedovi také patří pořádný dík za to, že si .Net Developer Group vymyslel, prosadil a celé první setkání v Microsoftu zorganizoval.Monday, September 20, 2004 9:52:00 PM (Central Europe Standard Time, UTC+01:00)       
Comments [2]  .NET Framework | Ostatní


Tuesday, July 19, 2005 11:01:38 AM (Central Europe Standard Time, UTC+01:00)
Teda vy to umite tak vychvalit, ze uz ted me mrzi, ze jsem o to prisel :-)) A protoze se necitim jako asocial tak doufam, ze priste to vyjde. Snad tady nekde bude termin.
Tuesday, July 19, 2005 11:01:38 AM (Central Europe Standard Time, UTC+01:00)
:) Zase mi tak neverte a radeji se prijdte presvedcit sam. Termin dalsiho setkani by mel byt na Homepage vyvojare, jak uz avizoval Michal.
Comments are closed.